Мапа сайту

Відкрите акціонерне товариство “Тернопільобленерго” є головним енергетичним підприємством Тернопільської області. ВАТ “Тернопільобленерго” є невід’ємною складовою енергетичного комплексу всієї країни. Щодня понад дві тисячі працівників Товариства забезпечують налагоджене електропостачання населення та господарського комплексу Тернопільщини.
ВАТ “Тернопільобленерго” було створено на загальних зборах акціонерів 15 лютого 1999 року.
Діяльність ВАТ “Тернопільобленерго” регламентується Статутом.
Мета ВАТ “Тернопільобленерго” полягає в передачі та надійному і безперебійному постачанні електричної енергії, а також забезпеченні потреб споживачів краю в товарах та послугах відповідно до предмету діяльності в умовах функціонування Об’єднаної енергосистеми України.
{mp4}videotoe{/mp4}

Перед Товариством, як суб’єктом оптового ринку електричної енергії, стоїть важливе завдання – задоволення потреб споживачів в електроенергії, в її ефективному транспортуванні, гарантуванні безпеки людей та збереженні навколишнього середовища.
Основна діяльність – прийом, передача, розподіл та постачання електричної енергії споживачам свого регіону.
Діяльність Товариста ліцензована та регулюється Національною комісією регулювання електроенергетики України.
Сьогодні ВАТ “Тернопільобленерго” - це 24 тисячі кілометрів ліній електропередач і понад 5,5 тисяч трансформаторних підстанцій. Через електричні мережі “Тернопільобленерго” здійснюється передача й постачання електричної енергії споживачам Тернопільської області та її транзит до суміжних з областю обленерго.
Нині енергетичний комплекс Тернопільської області забезпечує надійне, якісне енергопостачання, впроваджує нові інвестиційні й інноваційні проекти, здійснює заходи з підвищення економічної ефективності галузі.
Протягом останніх років на підстанціях встановлено акумуляторні батареї й елегазові та вакуумні вимикачі замість масляних, які вже застаріли і вичерпали свій ресурс. Також, на підстанціях, проведено заміну силових трансформаторів на нові, економічніші. Щороку прокладається майже сотня повітряних ліній електропередач та проводиться поступова реконструкція неізольованих проводів на самоутримні ізольовані проводи, які є надійнішими.
Головним орієнтиром Компанії є підвищення рівня обслуговування споживачів електроенергії, забезпечення з ними доброзичливих відносин та створення комфортних умов користування електроенергією, забезпечення найбільш повних розрахунків за спожиту електроенергію.
Колектив Компанії спрямовує свої зусилля на підвищення ефективності діяльності, продуктивності праці шляхом вдосконалення організаційної структури, використання нових програмних продуктів і технологій, збільшення обсягів продаж електроенергії, робіт і послуг.

Energy Online