Крім добре знайомих для споживачів способів передачі показів електролічильника ВАТ «Тернопільобленерго» запроваджує ще один, зручний та швидкий, спосіб передачі показів лічильників електроенергії – через Viber-чат.
Для того, щоб скористатися даним способом, необхідно приєднатися до публічного акаунту ВАТ «Тернопільобленерго» у Viber.
Зробити це можна просканувавши зображений нижче QR-код через мобільний додаток:

-або перейти за посиланням на Вашому мобільному пристрої: viber://pa/info?uri=toebot
Після цього, споживач автоматично приєднається до Viber-чату ВАТ «Тернопільобленерго».
Для передачі показів треба натиснути пункт меню «Передача показів» та керуватися підказками Viber-чату. Аби передати показник треба знати номер свого особового рахунку, який зазначається у платіжних документах (виставлених рахунках).
У відповідності  до Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця (протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій день наступного розрахункового періоду) знімати фактичні покази лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу у будь-який зручний спосіб.

Всі можливі способи передачі показників електролічильника представлені на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» та доступні усім споживачам області.

Персональний кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для споживачів

Користувачі

Державне соціальне страхування