ВАТ «Тернопільобленерго» запровадило ще один сучасний спосіб передачі показників електролічильників. Тепер це можна зробити, скориставшись Telegram-ботом. 

Зробити це можна просканувавши зображений нижче QR-код через мобільний додаток:

https://t.me/TOE_counter_bot

Або ж, можна просто на стартовій сторінці сервісу Telegram зайти на «Пошук» і в стрічці пошуку ввести ВАТ «Тернопільобленерго». Такі прості дії дозволять відразу приєднатися до офіційного чат-боту прийому показників лічильників електроенергії ВАТ «Тернопільобленерго». Для передачі показників необхідно натиснути «Розпочати» та керуватися підказками чат-боту.

Аби передати показник треба знати номер свого особового рахунку, який зазначається у платіжних документах (виставлених рахунках).

Споживачам також доступна передача показників у Viber-чаті або ж на сайті ВАТ «Тернопільобленерго». 

Енергетики нагадують, що перевагами передачі показників за допомогою он-лайн сервісів є те, що показники приладів обліку можна передавати з будь-якого пристрою, на якому встановлений месенджери (Viber, Telegram) та в будь-який зручний для користувача час.

 

За допомогою перерахованих вище сервісів можна подавати показники не лише свого електролічильника, а і своїх рідних, які проживають за іншими адресами. 

Персональний кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для споживачів

Користувачі

Державне соціальне страхування