У відповідності до Кодексу системи розподілу, статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», та на виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, ВАТ “Тернопільобленерго” повідомляє про початок процедури відкритого обговорення проекту Плану розвитку ОСР ВАТ “Тернопільобленерго” на період 2021-2025 роки.
Пропозиції та зауваження до оприлюдненого проекту Плану розвитку ОСР ВАТ “Тернопільобленерго” на 2021-2025 роки надаються шляхом оформлення письмового та/або електронного звернення (із відповідним обґрунтуванням) до ВАТ “Тернопільобленерго”, за адресою: вул. Енергетична, 2, м. Тернопіль, 46010, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у термін з 11.05.2020 по 21.05.2020 включно.
Кінцевий термін приймання пропозицій та зауважень з питань, винесених на відкрите обговорення, надаваних зацікавленими особами — 21 травня цього року.
Виходячи з викладеного, повідомляємо, що 22 травня цього року, о 1100, в актовому залі Відкритого акціонерного товариства “Тернопільобленерго” відбудеться відкрите обговорення Плану розвитку ОСР ВАТ “Тернопільобленерго” в 2021-2025 роках.

Проект плану розвитку ОСР ВАТ "Тернопільобленерго" (скачати) Додатки (скачати)

Схеми до плану розвитку ОСР ВАТ "Тернопільобленерго" (скачати)

План розвитку ОСР ВАТ "Тернопільобленерго" 2020-2024 роки

Energy Online