Участь в конкурсі малюнка на тему електробезпеки можуть приймати всі школярі Тернопільщини

 

Цьогоріч Конкурс малюнка на тему електробезпеки розпочинається раніше ніж минулого року – 1 жовтня і триватиме місяць. Такий конкурс тернопільські енергетики влаштовують уже другий рік поспіль в рамках проведення Місячника електробезпеки.

“Цього року, як і минулого, ми проводимо конкурс електробезпеки у співпраці з Управлінням освіти Тернопільської ОДА, – розповідає помічник голови правління-генерального директора з питань охорони праці ВАТ “Тернопільобленерго” Володимир Остапюк. –  Минулого року участь у конкурсі прийняли понад 140 школярів, а малюнків було представлено понад 160. Діти зуміли показати своє бачення небезпеки електроструму і безпечного поводження з електроприладами через малюнок на тему “Безпечне поводження з електрикою та небезпека, яку приховує в собі електричний струм”.

Частина минулорічних малюнків школярів увійшла до збірки під назвою “Букварик електробезпеки”, яка побудована таким чином аби наголосити на основних моментах, де може причаїтися небезпека електроструму і як діяти в тих чи інших ситуаціях, розповів Володимир Остапюк. “Букварик електробезпеки” енергетики передадуть у кожну школу області. Також спеціалістами ВАТ “Тернопільобленерго” та усіх районів електричних мереж проводитимуться лекції на тему електробезпеки в навчальних закладах області.

Щоб заохотити школярів до участі в конкурсі передбачено низку нагород, а щоб учнів підтримували вчителі, то і для них передбачили нагороди, пояснює Володимир Остапюк. В конкурсі буде визначено одне перше місце, два других і два третіх місця, переможці будуть нагороджені преміями та спільними грамотами ВАТ “Тернопільобленерго” та Управління освіти Тернопільської ОДА. І ще новинкою цьогорічного конкурсу є те, що якщо з району участь в конкурсі приймуть понад 100 учасників, то там буде окремо визначено перше, друге та третє місце.

Цим конкурсом енергетики хочуть привернути увагу дітей до безпечного користування електроприладами в побуті а також нагати їм, що окрім користі електричний струм приховує в собі смертельну небезпеку.

Персональний кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для споживачів

Користувачі

Державне соціальне страхування