Протягом шести місяців 2018 року за інформаційними довідками та консультаціями в енергетичну компанію звернулись 180 споживачів.
Крім того, через єдину електронну скриньку для прийому електронних звернень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на протязі 6 місяців 2018  року оперативно, в термін 1-2 дні, надано відповіді та роз’яснення 76 абонентам ВАТ “Тернопільобленерго”.
“Найбільше споживачів цікавить питання розрахунків за спожиту електричну енергію, застосування тарифів та надання пільг – 45 звернень, – говорить начальник Інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Тетяна Гудошник. – Нагадаємо, що питання надання пільг і субсидій вирішується в районних управліннях праці  та соціального захисту населення”.

В 2018 зросла кількість звернень, щодо надійності та якості електропостачання, що пов’язане з тимчасовими припиненнями електропостачання, причиною яких стали форс-мажорні обставини, та складні погодні умови.
В результаті сильних буревіїв, які призвели до падіння дерев на проводи ліній електропередач, була серйозно пошкоджена мережа розподільчих ліній 10 та 0,4 кВ, комутаційні апарати та трансформаторні підстанції.
Для відновлення енергопостачання було задіяні всі механізми і ремонтні бригади ВАТ “Тернопільобленерго ”, які працювали майже цілодобово.
Енергетики висловлюють вдячність споживачам, які з розумінням ставляться до роботи електриків у випадках усунення пошкоджень, які відбулися не з їхньої вини.
Тетяна Гудошник повідомила, що протягом 6 місяців 2018 проведено 7 засідань комісій інформаційно-консультаційного центру, як постійно діючого колегіального органу з метою розгляду та розв’язання суперечностей і спірних ситуацій між енергопостачальником і споживачами.
На такі засідання запрошуються, як самі заявники, так і представники зацікавлених організацій – Держенергонагляду, НКРЕ КП, антимонопольного  комітету.
На протязі 2018 збільшилась кількість звернень споживачів, мешканців колишніх гуртожитків з питання укладення прямих договорів про користування електричною енергією між власниками окремих кімнат і ВАТ “ Тернопільобленерго ”
Енергетики нагадують, що укладання прямих договорів про користування електричною енергією між енергопостачальною компанією та мешканцями гуртожитків можливе лише за умови набуття гуртожитку статусу житлового будинку. А також, приведення внутрішньо будинкових мереж в гуртожитках у відповідність до вимог нормативно-правових актів та норм технічної документації згідно проектів.
Схеми електропостачання гуртожитків на теперішній час не передбачають встановлення приладів обліку електричної енергії окремо на кожну кімнату та місця загального користування.

Персональний кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для споживачів

Користувачі

Державне соціальне страхування