В березні змінюється коефіцієнт для розрахунків за зовнішнє освітлення

ВАТ «Тернопільобленерго» повідомляє, що змінюється коефіцієнт, який застосовується для розрахунків за електричну енергію для потреб зовнішнього освітлення.
Так, з 1 березня 2016 року набирає чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) № 3141 «Про внесення змін до Порядку диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України, від 22 жовтня 2004 року № 1030».

 

Постанова була прийнята 28 грудня 2015 року. Згідно з цим документом, передбачається підвищення майже удвічі (з 0,25 до 0,6) коефіцієнта до загального тарифу на електроенергію.
Енергетики також нагадують місцевим органам влади, установам, підприємствам, організаціям, які володіють та (або) експлуатують мережі освітлення і споживають електричну енергію на потреби зовнішнього освітлення та фінансуються на ці цілі за рахунок місцевого бюджету про можливість, у разі доцільності, переходу та здійснення розрахунків за спожиту електричну енергію, яка використовується на потреби зовнішнього освітлення, за тарифами диференційованими за періодами часу, виходячи з рівня роздрібних тарифів на електричну енергію, встановлених для відповідних класів споживачів із урахуванням тарифних коєфіцієнтів, які встановленні постановою Національної комісії регулювання електроенергетики від 20.12.2001 р. № 1241 «Про тарифи, диференційовані за перодами часу».

 

Персональний кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для споживачів

Користувачі

Державне соціальне страхування