Останнім часом у ЗМІ все більше повідомлень оприлюднюється про нещасні випадки ураження електрострумом як з кваліфікованими працівниками так і зі сторонніми особами. Саме тому адміністрація ВАТ “Тернопільобленерго” наполегливо просить аби люди стали обачнішими.

“Для запобігання нещасним випадкам постійно пам’ятайте, що смертельно небезпечно не тільки торкатися, але підходити ближче ніж на 8 метрів до лежачого на землі обірваного дроту, – нагадує помічник голови правління-генерального директора ВАТ “Тернопільобленерго” з питань охорони праці Володимир Остап’юк. – При виявленні обірваних та провислих дротів слід організувати охорону місця пошкодження, попередити всіх про загрозу наближатися та негайно повідомити чергового диспетчера РЕМ.”

З початком навчального року у школах Тернопільщини розпочинаються і заняття по електробезпеці, які проводяться кваліфікованими працівниками РЕМів ВАТ “Тернопільобленерго”. Під час заняття дітям розповідають про небезпечну дію електричного струму, про те як не потрапити під цю небезпечну дію та про те як правильно надавати першу долікарську допомогу.

Володимир Остап’юк наголошує, що батькам, вчителям та вихователям дитячих садків необхідно використовувати інформацію про електробезпеку в роботі з дітьми. Якщо у свідомості дитини буде сформоване переконання, що електроустановка — це джерело підвищеної небезпеки, то цим ми зможемо запобігти подальшому травматизму дітей.

Для попередження дитячого травматизму дітям необхідно заборонити: вилазити на дахи будинків, будівель, де поблизу проходять ЛЕП; вилазити на опори ЛЕП, проводити під лініями ігри; робити на дроти накиди проволоки та інших предметів; розбивати лампи вуличного освітлення та ізолятори; проникати в розподільчі пристрої та трансформаторні підстанції, де, як правило, є застережливі знаки безпеки.

Адміністрація ВАТ “Тернопільобленерго”, нагадує, що нехтування вимогами електробезпеки — коштує дуже дорого.

Персональний кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для споживачів

Користувачі

Державне соціальне страхування