Електронні сервіси подачі показників – найактуальніші в умовах карантину

У ВАТ «Тернопільобленерго» нагадують споживачам про усі можливі способи подачі показників електролічильника дистанційно. Адже в умовах карантину підприємство перейшло на дистанційне обслуговування споживачів і в цей період енергетики очікують росту подачі показників за допомогою онлайн-сервісів. Адже дистанційна подача показників сьогодні є найактуальнішим способом їх передачі. Лише за останній місяць, за допомогою онлайн-сервісів, споживачами області було подано понад 60 відсотків показників електролічильників.
Енергетики відзначають, що найпопулярнішим способом подачі показників електролічильника серед споживачів нашої області є сервіс «Персональний кабінет». Тут зареєстровано понад 30 тисяч побутових споживачів області. Популярність даного сервісу викликана тим, що тут можна не лише подати показник але і сюди надходить рахунок від електропостачальника, також тут можна прослідкувати споживання електроенергії за певний період та звірити усі свої розрахункові документи.

Популярністю у споживачів також користується функція подачі показників на сайті ВАТ «Тернопільобленерго». За допомогою даної функції за лютий 2020 року надійшло майже 20 тисяч показників. Її популярність викликана простотою у використанні адже не потребує реєстрації.
Новим способом подачі показників електролічильника є Viber. Лише за три місяці впровадження подачі показників за допомогою  Viber цим способом скористалася понад 1 тисяча споживачів.
Енергетики розуміють, що не всі споживачі мають доступ до інтернету та не всі вміють користуватися різними онлайн-сервісами. Тому, тим у кого немає змоги подати показник через будь-який з онлайн-сервісів, можна телефонувати на цілодобову та безкоштовну лінію кол-центру ВАТ «Тернопільобленерго» за номером телефону 0800509040. Проте, варто пам’ятати, що в період подачі показників бувають моменти, коли зайняті усі оператори, в результаті часто доводиться довго чекати на лінії або ж телефонувати по кілька разів.
Тому, задля економії свого часу та і часу своїх рідних, енергетики просять по максимуму подавати показники через електронні сервіси. Адже за допомогою  «Персонального кабінету», функції «Подача показника» на сайті ВАТ «Тернопільобленерго» та паблік акаунта Viber можна подавати показники не одного споживача, а і своїх рідних, які проживають за іншими адресами.

Енергетики  нагадують, що подати показник електролічильника – це обов’язок кожного споживача. А використання онлайн-сервісів – це зручність та економія часу.

Energy Online