За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося понад 500 споживачів

Протягом 2019 року за інформаційними довідками та консультаціями в Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» звернулись 548 осіб. Серед них, як фізичні, так і юридичні споживачі електроенергії, - розповів начальник інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Назар Кульчицький.
Крім цього, через єдину електронну скриньку для прийому електронних звернень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на протязі 2019  року звернулось 154 абонентів ВАТ “Тернопільобленерго, яким в термін 1-2 дні, надано відповіді та роз’яснення.
Найбільша кількість звернень надійшла з питань розрахунків за спожиту електричну енергію, застосування тарифів, отримання, узгодження та виконання технічних умов приєднання до електричних мереж нових або реконструйованих електроустановок, відновлення електропостачання після відключення електроустановок споживача у зв’язку з несплатою заборгованості за спожиту електроенергію, переходу на електричне опалення та переходу на відповідний тариф в електроопалювальний період, планових та непланових відключень електроенергії.

Назар Кульчицький  повідомив про збільшення кількості звернень, щодо неможливості звернутися в кол-цент ВАТ “Тернопільобленерго”  по тел. 0-800-50-90-40 для подачі показників приладу обліку та отримання інформації.
На жаль така ситуація виникає з першого по четверте число місяця через завантаження телефонної лінії, коли багато споживачів одночасно телефонують в кол-центр. В таких випадках краще подати покази приладу обліку на сайті ВАТ “Тернопільобленерго” www.toe.com.ua або через свій «особистий кабінет» https://my.toe.com.ua. Він безкоштовний, зручний та досить ефективний, оскільки дозволяє  керувати розрахунками за спожиту електроенергію прямо на головній сторінці сайту ВАТ “Тернопільобленерго”. Споживачі відтепер самі можуть дізнатися суму до сплати за спожиту електроенергію, роздрукувати рахунок, миттєво сплатити кошти  в так званому режимі оnline. До того ж, не треба виходити з дому чи телефонувати будь-куди, аби  проконтролювати, переглянути попередні або поточні рахунки чи внести нові показники. Всі ці та інші функції  стали доступними та зручними для споживачів в “Персональному кабінеті”.
Ще керівник центру повідомив про збільшення кількості звернень, що містять  спірні питання.
 В таких випадках, а саме для розгляду та розв’язання спірних ситуацій між енергопостачальником та споживачем, підготовки висновків з питань, які виникли внаслідок незадоволення заявника письмовою відповіддю енергопостачальника на письмове звернення заявника, при нашому центрі працює спеціальна Комісія. До її складу входять представники сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання електроенергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у Тернопільській області та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Тернопільській області, що виключає можливості прийняття упередженого (необ’єктивного) рішення.  
З початку року відбулось 13 засідань комісії ІКЦ.

Energy Online