Відповідно до постанови НКРЕ від 26.07.2013р. №1030 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання», та постанови НКРЕКП від 27.07.2017р. № 972 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики ,  від 23 липня  2013 року № 1009» ВАТ «Тернопільобленерго»  оприлюднює інформацію про зміну структури та рівнів тарифів на передачу та постачання електричної енергії на території Тернопільської області з 1 квітня 2018 року  у випадку застосування моделі стимулюючого регулювання.

Пропозиції та зауваження до Проекту перегляду структур та рівнів тарифів просимо надавати до 26 січня 2018 року (включно):
- у письмовому вигляді на адресу: ВАТ “Тернопільобленерго”, вул.Енергетична, 2, м.Тернопіль, 46010
- електронним листом на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пропозиції та зауваження до проекту перегляду структур та рівнів тарифів повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.
Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.
Засідання комісії з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на  29 січня 2018 року.
Результати засідання  будуть оформлені протоколом  та оприлюднені на офіційному веб-сайті ВАТ “Тернопільобленерго”.

 

Обгрунтування щодо необхідності  перегляду структур і рівнів тарифів

Персональний кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для споживачів

Користувачі

Державне соціальне страхування