Енергетики нагадують про терміни передачі показників електролічильника

У відповідності  Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу.
Період передавання показників електролічильника визначений Кодексом комерційного обліку електричної енергії. 
В пункті 8.6.3 Кодексу комерційного обліку електричної енергії говориться, що зчитані (зняті) та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Детальніше: Енергетики нагадують про терміни передачі...

Оголошення

У відповідності до вимог Міжнародного стандарту бухгалтерського обліку 16 «Основні засоби» ВАТ «Тернопільобленерго» вважає за необхідне здійснити переоцінку основних засобів станом на 31.12.2018 р. та на 31.12.2019 р. (з можливістю проведення тестування на знецінення активів на кінець поточного року).

Детальніше: Оголошення

За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося понад 400 споживачів

Протягом дев'яти  місяців 2019 року за інформаційними довідками та консультаціями в Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» звернулись понад 400 осіб. Серед них, як фізичні, так і юридичні споживачі електроенергії, - розповів начальник інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Назар Кульчицький.

Детальніше: За безкоштовними консультаціями до енергетиків...

Через технологічні порушення в електричних мережах – жителі чотирьох районів Тернопільщини залишилися без електропостачання

ВАТ «Тернопільобленерго» повідомляє, що 01 серпня о 21 годині 22 хвилини,  внаслідок пошкодження обладнання на ПС 330 «Тернопільська», яка перебуває в управлінні ДП «НЕК Укренерго», відбулося порушення її роботи. Що призвело до знеструмлення 8 підстанцій 110кВ, від яких отримують електропостачання споживачі Кременецького, Збаразького, Шумського та Ланівецького районів.
Електропостачання знеструмлених споживачів було відновлено 01 серпня в 22 годині 30 хвилин.

ВАТ «Тернопільобленерго» пропонує онлайн-сервіс для споживачів - юридичних осіб «Персональний кабінет»

Юридичні споживачі електроенергії Тернопільщини відтепер мають можливість самостійно управляти своїми особовими рахунками. Тепер, не виходячи з офісу або дому, кожен споживач електроенергії може внести показники приладів обліку, отримати рахунки на оплату, звірити стан розрахунків за послуги електропостачання та отримати відповідь на поставлені питання.
 Сервіс «Персональний кабінет» - це зручність та комфорт для споживачів.
Щоб в повному обсязі скористатися новими можливостями та послугами необхідно лише зареєструватися на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» в «Персональному кабінеті» або за посиланням: http://my.toe.com.ua. На головній сторінці розміщене пряме посилання на сервіс «Персональний кабінет».
Для проведення дистанційних розрахунків споживач повинен укласти додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії, звернувшись в розрахункову групу району електричних мереж.
Інструкція щодо реєстрації  та користування онлайн-сервісом «Персональний кабінет» розміщена на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго».

Energy Online