Електронні сервіси подачі показників – найактуальніші в умовах карантину

У ВАТ «Тернопільобленерго» нагадують споживачам про усі можливі способи подачі показників електролічильника дистанційно. Адже в умовах карантину підприємство перейшло на дистанційне обслуговування споживачів і в цей період енергетики очікують росту подачі показників за допомогою онлайн-сервісів. Адже дистанційна подача показників сьогодні є найактуальнішим способом їх передачі. Лише за останній місяць, за допомогою онлайн-сервісів, споживачами області було подано понад 60 відсотків показників електролічильників.
Енергетики відзначають, що найпопулярнішим способом подачі показників електролічильника серед споживачів нашої області є сервіс «Персональний кабінет». Тут зареєстровано понад 30 тисяч побутових споживачів області. Популярність даного сервісу викликана тим, що тут можна не лише подати показник але і сюди надходить рахунок від електропостачальника, також тут можна прослідкувати споживання електроенергії за певний період та звірити усі свої розрахункові документи.

Детальніше: Електронні сервіси подачі показників –...

Інформація про неправомірне розміщення волоко-оптичних кабелів (ВОК)

Оголошення

Інформація про неправомірне розміщення волоко-оптичних кабелів(ВОК) на опорах повітряних ліній електропередавання (ПЛ) 0,4 і 10кВ в населених пунктах: Мшанець, Нестерівці, Вертелка, Кобзарівка та Чернихів, Озерна, Богданівка, Білківці, Сировари, Яцківці, Манюки  Зборівського району  ВАТ «Тернопільобленерго».

Детальніше: Інформація про неправомірне розміщення...

Передати показник електролічильника – обов’язок споживача

ВАТ «Тернопільобленерго» повідомляє, що для того, аби уникнути непорозумінь в розрахунках за спожиту електроенергію, необхідно кожному споживачеві щомісяця передавати фактичний показник електролічильника.
Відповідно до Кодексу Комерційного обліку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця (протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій день наступного розрахункового періоду) знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу.
В разі не отримання, у вказані терміни, показників електролічильника оператор системи розподілу застосовує розрахунковий показник  споживання електроенергії.

Детальніше: Передати показник електролічильника – обов’язок...

За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося понад 500 споживачів

Протягом 2019 року за інформаційними довідками та консультаціями в Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» звернулись 548 осіб. Серед них, як фізичні, так і юридичні споживачі електроенергії, - розповів начальник інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Назар Кульчицький.
Крім цього, через єдину електронну скриньку для прийому електронних звернень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на протязі 2019  року звернулось 154 абонентів ВАТ “Тернопільобленерго, яким в термін 1-2 дні, надано відповіді та роз’яснення.
Найбільша кількість звернень надійшла з питань розрахунків за спожиту електричну енергію, застосування тарифів, отримання, узгодження та виконання технічних умов приєднання до електричних мереж нових або реконструйованих електроустановок, відновлення електропостачання після відключення електроустановок споживача у зв’язку з несплатою заборгованості за спожиту електроенергію, переходу на електричне опалення та переходу на відповідний тариф в електроопалювальний період, планових та непланових відключень електроенергії.

Детальніше: За безкоштовними консультаціями до енергетиків...

До уваги електропостачальників

ТОВ“Тернопільобленерго” (далі- ОСР) повідомляє, що в зв‘язку із затвердженням змін до Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 р. №312 “Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії”, внесено зміни до публічного договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії,  далі-Договір, (а саме: в пункті 1.1. глави 1, пунктах 2.1.,.2.2. глави 2, у главі 3, пунктах 3.1.,3.2., 3.4. глави 3, п.4.2. глави 4, абзац другий пункту 5.1. глави 5, пункті 9.1.,абзац четвертий пункту 9.3.  глави 9, в рядку “номер поточного рахунка” глави 11), а також викладено в новій редакції Додатки №№2,4, 4б до Договору, додано новий додаток 6.1. до Договору.
З даними змінами можна ознайомитися на сайті ОСР за посиланням:

https://www.toe.com.ua/index.php/postachalnykam

Енергетики нагадують про терміни передачі показників електролічильника

У ВАТ «Тернопільобленерго»  нагадують, що постановою НКРЕКП від 18.07.2019 року №1525 внесено зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії.
У відповідності  Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця (протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій день наступного розрахункового періоду) знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу.

Детальніше: Енергетики нагадують про терміни передачі...

Дочірні категорії

Energy Online