Інформація ВАТ “Тернопільобленерго” про проведення відкритого обговорення проєкту структури та рівня тарифів на розподіл електричної енергії на 2021 рік.

16 вересня 2020 р.

ВАТ “Тернопільобленерго” на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою проведення відкритого обговорення оприлюднює повідомлення і обґрунтування  щодо необхідності перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік в умовах стимулюючого регулювання.
Розрахунок тарифів здійснено відповідно до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 5 жовтня 2018 року № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної  електричної енергії».
         Пропозиції та зауваження до проєкту перегляду структури та рівня тарифів просимо надавати до 26 вересня 2020 року (включно):
- у письмовому вигляді на адресу: ВАТ “Тернопільобленерго”, вул.Енергетична, 2, м.Тернопіль, 46010
- електронним листом на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пропозиції та зауваження з питань перегляду структури та рівнів тарифів на розподіл електричної енергії повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.
Анонімні пропозиції та зауваження реєстрації та розгляду не підлягають.
Дата відкритого обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік – 28 вересня 2020 року об 11:00 год.      

З метою запобігання поширенню корона вірусу, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» відкрите обговорення відбудеться у форматі відеоконференції  на платформі  ZOOM.
Уповноваженим представникам юридичних осіб (установ, організацій), а також фізичним особам, які надали пропозиції і зауваження з питань перегляду структури та рівнів тарифів на розподіл електричної енергії для участі у відкритому обговоренні надати на електронну адресу контактні дані : прізвище, ім’я, по-батькові, посада, контактний телефон та свою електронну адресу (ідентифікатори для доступу).
Результати обговорення будуть оформлені протоколом та оприлюднені на сайті підприємства.

До уваги споживачів електроенергії!

ВАТ «Тернопільобленерго» повідомляє, що у зв’язку із збільшенням кількості виявлених випадків захворювання коронавірусною хворобою (COVID-19) на території окремих населених пунктів Тернопільської області, та з метою вжиття обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби,   ВАТ «Тернопільобленерго» запроваджує ряд карантинних обмежень.

Детальніше:До уваги споживачів електроенергії!

За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося понад 200 споживачів

Протягом шести місяців 2020 року за інформаційними довідками та консультаціями в Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» звернулись 246 осіб. Серед них, як фізичні, так і юридичні споживачі електроенергії, - розповів начальник інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Назар Кульчицький.
Збільшилася кількість звернень споживачів, через єдину електронну скриньку для прийому електронних звернень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на протязі 6-ти місяців 2020  року звернулось 145 абонентів ВАТ “Тернопільобленерго”, яким в термін 1-2 дні, надано відповіді та роз’яснення.

Детальніше:За безкоштовними консультаціями до енергетиків...

До уваги електропостачальників

28.07.2020

ВАТ “Тернопільобленерго” (далі- Оператор системи) повідомляє, що в зв’язку з набранням чинності Постанови НКРЕКП “Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії” від 26.06.2020р. №1219 (надалі - Правила) внесено зміни з 01.07.2020р. в публічний Договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії (надалі-Договір). У відповідності до п. 10.1. глави 10 Правил, якщо Постачальник не ініціював розірвання цього Договору протягом одного місяця з моменту оприлюднення змін та доповнень до цього Договору, вважається, що Постачальник погодився зі зміненим Договором з дати його оприлюднення на веб-сайті Оператора системи.

З даними змінами можна ознайомитися на сайті     ВАТ “Тернопільобленерго” за посиланням:
https://www.toe.com.ua/index.php/postachalnykam

Енергетики нагадують про терміни передачі показників електролічильника

У відповідності  Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу.
Період передавання показників електролічильника визначений Кодексом комерційного обліку електричної енергії. 
В пункті 8.6.3 Кодексу комерційного обліку електричної енергії говориться, що зчитані (зняті) та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Детальніше:Енергетики нагадують про терміни передачі...

За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося понад 200 споживачів

Протягом п'яти місяців 2020 року за інформаційними довідками та консультаціями в Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» звернулись 202 особи. Серед них, як фізичні, так і юридичні споживачі електроенергії, - розповів начальник інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Назар Кульчицький.
Збільшилася кількість звернень споживачів, через єдину електронну скриньку для прийому електронних звернень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на протязі 5-ти місяців 2020  року звернулось 125 абонентів ВАТ “Тернопільобленерго”, яким в термін 1-2 дні, надано відповіді та роз’яснення.

Детальніше:За безкоштовними консультаціями до енергетиків...

Дочірні категорії

Energy Online