За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося понад 400 споживачів

Протягом десяти місяців 2018 року за інформаційними довідками та консультаціями в Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» звернулись 333 особи. Серед них, як фізичні, так і юридичні споживачі електроенергії, - розповів начальник інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Назар Кульчицький.
Крім цього, через єдину електронну скриньку для прийому електронних звернень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на протязі 10 місяців 2018  року звернулось 119 абонентів ВАТ “Тернопільобленерго”, яким в термін 1-2 дні, надано відповіді та роз’яснення.

Детальніше...

За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося майже 300 споживачів

Протягом шести місяців 2018 року за інформаційними довідками та консультаціями в енергетичну компанію звернулись 180 споживачів.
Крім того, через єдину електронну скриньку для прийому електронних звернень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на протязі 6 місяців 2018  року оперативно, в термін 1-2 дні, надано відповіді та роз’яснення 76 абонентам ВАТ “Тернопільобленерго”.
“Найбільше споживачів цікавить питання розрахунків за спожиту електричну енергію, застосування тарифів та надання пільг – 45 звернень, – говорить начальник Інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Тетяна Гудошник. – Нагадаємо, що питання надання пільг і субсидій вирішується в районних управліннях праці  та соціального захисту населення”.

Детальніше...

Шановні споживачі!

    13 квітня 2017 року було прийнято Закон України "Про ринок електричної енергії", який набрав чинності 11 червня 2017 року.
    Згідно з вимогами зазначеного Закону, через  18 місяців з дня набрання ним чинності повинно відбутись відокремлення видів діяльності з розподілу та постачання електричної енергії в енергопостачальних компаніях (в тому числі ВАТ «Тернопільобленерго»).  Тобто на території області повинні бути створені дві нові компанії: одна займатиметься розподілом електроенергії та експлуатацією електромереж, інша – постачанням електроенергії.
    Цим самим постачання електричної енергії споживачам перестане бути монопольним видом діяльності на території області.
    Тому споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів) повинні будуть до 11 грудня 2018 року обрати електропостачальника та укласти з ним договір про постачання електричної енергії.
    Якщо  споживач не обере електропостачальника, постачання електричної енергії йому впродовж не більше 90 днів буде атоматично здійснювати постачальник "останньої надії", визначений на  території області.
    Побутовим та малим непобутовим споживачам постачання буде здійснювати обраний ними електропостачальник,  або постачальник універсальних послуг.

Чи планує держава надавати пільги і субсидії?

На Тернопільщинні розпочався опалювальний сезон і споживачі комунальних послуг надіються на призначення субсидій. Люди звикли отримувати субсидію, але не завжди знають, як працює запропонована державою схема. Адже житлові субсидії призначаються споживачам, і держава тим самим бере на себе зобов’язання сплачувати певну частку коштів за комунальні послуги людей .

Детальніше...

Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг