До відома споживачів електричної енергії!

Відповідно до розділу 13 п.6.2 «Кодексу комерційного обліку електричної енергії», який затверджений постановою НКРЕКП № 311 від 14.03.2018р. та набув чинності з 19.04.2018р. змінилися терміни надання показів електролічильників побутовими споживачами.
Відтепер побутові споживачі Товариства зобов’язані щомісяця, станом на 1 число місяця, знімати фактичні показники лічильника електричної енергії та подавати їх у ВАТ «Тернопільобленерго» не пізніше 4 числа місяця, наступного за розрахунковим, шляхом повідомлення по телефону Кол-центру 0-800-50-90-40 або через свій «особистий кабінет» https://my.toe.com.ua на сайті ВАТ «Тернопільобленерго» www.toe.com.ua, або через особисте звернення до ВАТ «Тернопільобленерго».
Отже, показники спожитої електроенергії за листопад слід повідомити не пізніше  4 грудня включно.
У разі заборгованості за спожиту електричну енергію відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, постачальник електричної енергії припиняє її постачання за умови попередження споживача не пізніше ніж за 10 робочих днів до дня відключення. Витрати на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки споживача (повторне підключення електроустановки) відшкодовуються споживачем після оплати заборгованості за спожиту електричну енергію.
Детальніше про способи подачі показників електролічильника можна дізнатися на веб-сайті ВАТ «Тернопільобленерго».
(https://drive.google.com/file/d/0B9fYG2inyVb_azVEV0RUMExqbHM/view).

Energy Online