У ВАТ «Тернопільобленерго» впроваджено цілий ряд способів подати показник електролічильника

З метою уникнення  черг та економії власного часу споживачів, ВАТ  «Тернопільобленерго»  запровадило цілу низку способів подачі показників електролічильника.
Сьогодні споживачі усіх районів мають змогу подавати показники за телефоном  цілодобової та безкоштовної лінії Кол-центру 0-800-50-90-40. Це дуже зручний спосіб, навіть, якщо інколи потрібно  зачекати з'єднання з оператором.


Ще одним сучасним способом подачі показників є Персональний кабінет на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» (www.toe.te.ua). Хоча зрозуміло, що не всі мають інтернет, але Персональний кабінет дає змогу не лише подавати показники але і бачити історію подачі показників та суми до оплати. Проте, аби отримати доступ до вказаних функцій,  потрібно попередньо зареєструватися в Персональному кабінеті.
В той же час є можливість подавати показники без попередньої реєстрації. Така можливість є в розділі «Подача показників», що також розміщений на офіційному сайті обленерго.
Це не повний перелік тих способів, котрі можна використовувати для подачі показників. Окрім них у ВАТ «Тернопільобленерго» функціонують ще такі можливі способи подачі показників:

  • через скриньку РЕМ;
  • за телефоном абонентського відділу РЕМ;
  • через відділення Ощадбанку, Укрпошти;
  • споживач має змогу передати показник контролеру по телефону.

Енергопостачальник має право контролювати правильність знімання показанників приладів обліку споживачем.
Також, енергетики нагадують, що даними на перше число календарного місяця вважаються показники, подані протягом періоду, який починається за два робочі  дні до кінця місяця і завершується на третій робочий день наступного місяця (п.21 Правил користування електричною енергією для населення). Отже період, в якому можна подавати показники, складає як мінімум п’ять днів.

Енергетики, звертаються до усіх споживачів області щоб вони обрали для себе зручний спосіб подачі показників, аби не створювати зайвого ажіотажу і не простоювати у чергах.


Energy Online