Через складні погодні умови – частина споживачів перебувала без електропостачання

У зв’язку із складними погодніми умовами – сильними снігопадами, на Тернопільщині сьогодні  було знеструмлено понад 150 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ.

Як повідомив заступник головного інженера з розподільчих мереж  ВАТ “Тернопільобленерго”, Роман Дорош, на ранок 9 лютого без електропостачання перебували 25 населених пунктів області

Найбільше споживачів було знеструмелно у Заліщицькому районі – 9 населених пунктів та у Борщівському – 8 населених пунтків. У Козівському і Кременецькому районах без електропостачання перебували по 4 населених пункти.

Станом на 10 годину 9 лютого залишилося знеструмленими 20 населених пунктів, 115 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ та 8 електроліній напругою 10кВ.

Енергетики нагадують, що у разі пошкодження ліній електропередач не можна наближатися до обірваних дротів ближче, ніж на 8 метрів і не намагатися усунути проблему самостійно.

Наразі аварійні бригади ВАТ “Тернопільобленерго” продовжують відновні роботи на різних об'єктах області.

Інформація ВАТ “Тернопільобленерго” про проведення відкритого обговорення проекту перегляду структур та рівнів тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом

Відповідно до постанови НКРЕ від 26.07.2013р. №1030 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання», та постанови НКРЕКП від 27.07.2017р. № 972 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики ,  від 23 липня  2013 року № 1009» ВАТ «Тернопільобленерго»  оприлюднює інформацію про зміну структури та рівнів тарифів на передачу та постачання електричної енергії на території Тернопільської області з 1 квітня 2018 року  у випадку застосування моделі стимулюючого регулювання.

Детальніше...

ВАТ «Тернопіобленерго» попереджає про шахраїв

Невідомі особи, представляючись працівниками ВАТ «Тернопільобленерго»,  приходять до помешкань тернополян, начебто, для перевірки чи заміни лічильників і просять надати різноманітні документи.
ВАТ  «Тернопільобленерго» просить тернополян не впускати до осель невідомих осіб та не надавати документи і дані лічильників, якщо ті не покажуть посвідчення працівників установи. Окрім того,  про всі такі випадки варто негайно повідомляти у поліцію.
Енергетики наголошують, що кожен представник обленерго, в першу чергу, повинен показати споживачеві посвідчення працівника ВАТ «Тернопільобленерго», а  вже тоді пояснити чітко причину візиту.

Детальніше...

У ВАТ «Тернопільобленерго» впроваджено цілий ряд способів подати показник електролічильника

З метою уникнення  черг та економії власного часу споживачів, ВАТ  «Тернопільобленерго»  запровадило цілу низку способів подачі показників електролічильника.
Сьогодні споживачі усіх районів мають змогу подавати показники за телефоном  цілодобової та безкоштовної лінії Кол-центру 0-800-50-90-40. Це дуже зручний спосіб, навіть, якщо інколи потрібно  зачекати з'єднання з оператором.

Детальніше...

Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг