Змінились терміни передачі показників електролічильника

Постановою НКРЕКП від 18.07.2019 року №1525 внесено зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії.
У відповідності  Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця (протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій день наступного розрахункового періоду) знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу.

Детальніше...

Через технологічні порушення в електричних мережах – жителі чотирьох районів Тернопільщини залишилися без електропостачання

ВАТ «Тернопільобленерго» повідомляє, що 01 серпня о 21 годині 22 хвилини,  внаслідок пошкодження обладнання на ПС 330 «Тернопільська», яка перебуває в управлінні ДП «НЕК Укренерго», відбулося порушення її роботи. Що призвело до знеструмлення 8 підстанцій 110кВ, від яких отримують електропостачання споживачі Кременецького, Збаразького, Шумського та Ланівецького районів.
Електропостачання знеструмлених споживачів було відновлено 01 серпня в 22 годині 30 хвилин.

ВАТ «Тернопільобленерго» пропонує онлайн-сервіс для споживачів - юридичних осіб «Персональний кабінет»

Юридичні споживачі електроенергії Тернопільщини відтепер мають можливість самостійно управляти своїми особовими рахунками. Тепер, не виходячи з офісу або дому, кожен споживач електроенергії може внести показники приладів обліку, отримати рахунки на оплату, звірити стан розрахунків за послуги електропостачання та отримати відповідь на поставлені питання.
 Сервіс «Персональний кабінет» - це зручність та комфорт для споживачів.
Щоб в повному обсязі скористатися новими можливостями та послугами необхідно лише зареєструватися на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» в «Персональному кабінеті» або за посиланням: http://my.toe.com.ua. На головній сторінці розміщене пряме посилання на сервіс «Персональний кабінет».
Для проведення дистанційних розрахунків споживач повинен укласти додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії, звернувшись в розрахункову групу району електричних мереж.
Інструкція щодо реєстрації  та користування онлайн-сервісом «Персональний кабінет» розміщена на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго».

Через складні погодні умови – частина споживачів перебувала без електропостачання

У зв’язку із складними погодніми умовами – сильними снігопадами, на Тернопільщині сьогодні  було знеструмлено понад 150 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ.

Як повідомив заступник головного інженера з розподільчих мереж  ВАТ “Тернопільобленерго”, Роман Дорош, на ранок 9 лютого без електропостачання перебували 25 населених пунктів області

Найбільше споживачів було знеструмелно у Заліщицькому районі – 9 населених пунктів та у Борщівському – 8 населених пунтків. У Козівському і Кременецькому районах без електропостачання перебували по 4 населених пункти.

Станом на 10 годину 9 лютого залишилося знеструмленими 20 населених пунктів, 115 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ та 8 електроліній напругою 10кВ.

Енергетики нагадують, що у разі пошкодження ліній електропередач не можна наближатися до обірваних дротів ближче, ніж на 8 метрів і не намагатися усунути проблему самостійно.

Наразі аварійні бригади ВАТ “Тернопільобленерго” продовжують відновні роботи на різних об'єктах області.

Energy Online