ВАТ «Тернопільобленерго» пропонує онлайн-сервіс для споживачів - юридичних осіб «Персональний кабінет»

Юридичні споживачі електроенергії Тернопільщини відтепер мають можливість самостійно управляти своїми особовими рахунками. Тепер, не виходячи з офісу або дому, кожен споживач електроенергії може внести показники приладів обліку, отримати рахунки на оплату, звірити стан розрахунків за послуги електропостачання та отримати відповідь на поставлені питання.
 Сервіс «Персональний кабінет» - це зручність та комфорт для споживачів.
Щоб в повному обсязі скористатися новими можливостями та послугами необхідно лише зареєструватися на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» в «Персональному кабінеті» або за посиланням: http://my.toe.com.ua. На головній сторінці розміщене пряме посилання на сервіс «Персональний кабінет».
Для проведення дистанційних розрахунків споживач повинен укласти додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії, звернувшись в розрахункову групу району електричних мереж.
Інструкція щодо реєстрації  та користування онлайн-сервісом «Персональний кабінет» розміщена на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго».

Через складні погодні умови – частина споживачів перебувала без електропостачання

У зв’язку із складними погодніми умовами – сильними снігопадами, на Тернопільщині сьогодні  було знеструмлено понад 150 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ.

Як повідомив заступник головного інженера з розподільчих мереж  ВАТ “Тернопільобленерго”, Роман Дорош, на ранок 9 лютого без електропостачання перебували 25 населених пунктів області

Найбільше споживачів було знеструмелно у Заліщицькому районі – 9 населених пунктів та у Борщівському – 8 населених пунтків. У Козівському і Кременецькому районах без електропостачання перебували по 4 населених пункти.

Станом на 10 годину 9 лютого залишилося знеструмленими 20 населених пунктів, 115 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ та 8 електроліній напругою 10кВ.

Енергетики нагадують, що у разі пошкодження ліній електропередач не можна наближатися до обірваних дротів ближче, ніж на 8 метрів і не намагатися усунути проблему самостійно.

Наразі аварійні бригади ВАТ “Тернопільобленерго” продовжують відновні роботи на різних об'єктах області.

Інформація ВАТ “Тернопільобленерго” про проведення відкритого обговорення проекту перегляду структур та рівнів тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом

Відповідно до постанови НКРЕ від 26.07.2013р. №1030 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання», та постанови НКРЕКП від 27.07.2017р. № 972 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики ,  від 23 липня  2013 року № 1009» ВАТ «Тернопільобленерго»  оприлюднює інформацію про зміну структури та рівнів тарифів на передачу та постачання електричної енергії на території Тернопільської області з 1 квітня 2018 року  у випадку застосування моделі стимулюючого регулювання.

Детальніше...

ВАТ «Тернопіобленерго» попереджає про шахраїв

Невідомі особи, представляючись працівниками ВАТ «Тернопільобленерго»,  приходять до помешкань тернополян, начебто, для перевірки чи заміни лічильників і просять надати різноманітні документи.
ВАТ  «Тернопільобленерго» просить тернополян не впускати до осель невідомих осіб та не надавати документи і дані лічильників, якщо ті не покажуть посвідчення працівників установи. Окрім того,  про всі такі випадки варто негайно повідомляти у поліцію.
Енергетики наголошують, що кожен представник обленерго, в першу чергу, повинен показати споживачеві посвідчення працівника ВАТ «Тернопільобленерго», а  вже тоді пояснити чітко причину візиту.

Детальніше...
Energy Online