Енергетики нагадують про терміни передачі показників електролічильника

У ВАТ «Тернопільобленерго»  нагадують, що постановою НКРЕКП від 18.07.2019 року №1525 внесено зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії.
У відповідності  Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця (протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій день наступного розрахункового періоду) знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу.

Детальніше...

Оголошення

У відповідності до вимог Міжнародного стандарту бухгалтерського обліку 16 «Основні засоби» ВАТ «Тернопільобленерго» вважає за необхідне здійснити переоцінку основних засобів станом на 31.12.2018 р. та на 31.12.2019 р. (з можливістю проведення тестування на знецінення активів на кінець поточного року).

Детальніше...

За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося понад 400 споживачів

Протягом дев'яти  місяців 2019 року за інформаційними довідками та консультаціями в Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» звернулись понад 400 осіб. Серед них, як фізичні, так і юридичні споживачі електроенергії, - розповів начальник інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Назар Кульчицький.

Детальніше...
Energy Online