Шановні споживачі електроенергії!

Запрошуємо Вас взяти участь у відкритому обговоренні змін до інвестиційної програми розвитку ВАТ “Тернопільобленерго” в 2018 році, яке відбудеться о 1100, 06 липня цього року, в актовому залі Відкритого акціонерного товариства “Тернопільобленерго”.
На сьогодні суттєво зростають вимоги мешканців міст і сіл Тернопільщини до якості електроенергії та надійності електропостачання. Наше Товариство об’єктивно сприймає і належно реагує на актуальні виклики часу. Обравши орієнтир на задоволення потреб споживачів, нами суттєво змінюються підходи до роботи з клієнтами. На першому місці на сьогодні — завдання надійного та якісного надання послуг з електропостачання кожному споживачу...

А тому, Ваші пропозиції та зауваження до заходів, визначених нами за змінами до інвестиційної програми розвитку ВАТ “Тернопільобленерго” в 2018 році, дозволять нам прийняти оптимальні рішення щодо інвестицій, використання яких сприятиме підвищенню надійності та якості надання послуг з електропостачання, а також ефективності енергозбереження в мережах нашого Товариства при транспортуванні електричної енергії лініями електропередавання та перетворення її в трансформаторах, в електричних колах на шляху від виробника до споживача.
Поштова адреса, номер телефона-факса та адреса електронної скриньки для надання пропозицій та зауважень:
вул. Енергетична, 2, м. Тернопіль, ВАТ “Тернопільобленерго”;
факс 52-15-03; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін приймання пропозицій та зауважень з питань, винесених на відкрите обговорення, надаваних зацікавленими особами — 02 серпня цього року.
Відкрите обговорення змін до інвестиційної програми за участю представників органів місцевого самоврядування та громадськості, яке передує розгляду НКРЕКП питання схвалення  змін до інвестиційної програми, проводиться на виконання Закону України “Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення”, прийнятого Верховною Радою України 10 грудня 2015 року з метою впровадження Директиви 2006/32/ЄС Європейського Парламенту та Ради Європи про ефективність кінцевого використання енергії та енергетичні послуги.
За цим Законом, споживачам забезпечується та гарантується безперешкодний та безоплатний доступ до інформації, зокрема — про інвестиційні програми ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії.
На виконання вимоги частини другої статті 6 Закону щодо визначення порядку оприлюднення та відкритого обговорення інвестиційних програм, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийнята Постанова від 25.05.2017 р. № 701 “Про затвердження Змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії”.
Основною метою змін, затверджених цією постановою є забезпечення прозорості та публічності процесу формування інвестиційних програм і, власне, визначення обов’язків ліцензіата щодо організації та проведення відкритого обговорення інвестиційної програми за участю представників органів місцевого самоврядування та громадськості.


Energy Online