Про проведення відкритого обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» на 2020 рік

На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»; керуючись постановою НКРЕКП №1175  від 05.10.2018р. «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії», затвердженої на засіданні НКРЕКП у формі відкритого слухання та іншими нормативно-правовими та законодавчими актами,  ВАТ «Тернопільобленерго» оприлюднює  проект тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік.

Детальніше...

Змінились терміни передачі показників електролічильника

Постановою НКРЕКП від 18.07.2019 року №1525 внесено зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії.
У відповідності  Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця (протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій день наступного розрахункового періоду) знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу.

Детальніше...

Через технологічні порушення в електричних мережах – жителі чотирьох районів Тернопільщини залишилися без електропостачання

ВАТ «Тернопільобленерго» повідомляє, що 01 серпня о 21 годині 22 хвилини,  внаслідок пошкодження обладнання на ПС 330 «Тернопільська», яка перебуває в управлінні ДП «НЕК Укренерго», відбулося порушення її роботи. Що призвело до знеструмлення 8 підстанцій 110кВ, від яких отримують електропостачання споживачі Кременецького, Збаразького, Шумського та Ланівецького районів.
Електропостачання знеструмлених споживачів було відновлено 01 серпня в 22 годині 30 хвилин.

За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося понад 230 споживачів

Протягом шести місяців 2019 року за інформаційними довідками та консультаціями в Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії ВАТ «Тернопільобленерго» звернулись 230 осіб. Серед них, як фізичні, так і юридичні споживачі електроенергії, - розповів начальник інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Назар Кульчицький.
Крім цього, через єдину електронну скриньку для прийому електронних звернень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на протязі 6 місяців 2019  року звернулось 70 абонентів ВАТ “Тернопільобленерго”, яким в термін 1-2 дні, надано відповіді та роз’яснення.

Детальніше...
Energy Online