Попередження про проведення ремонтних робіт

ВАТ «Тернопільобленерго» Теребовлянський РЕМ повідомляє, що для  попередження аварій на ПЛ-0,4 кВ будуть проводитись роботи з Технічного переоснащення електричних мереж напругою 0,4 кВ Л-12 м.Теребовля  з 18 листопада 2019 року по 30 грудня 2019 року.

Детальніше...

Енергетики нагадують про терміни передачі показників електролічильника

У ВАТ «Тернопільобленерго»  нагадують, що постановою НКРЕКП від 18.07.2019 року №1525 внесено зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії.
У відповідності  Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця (протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій день наступного розрахункового періоду) знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу.

Детальніше...

Оголошення

У відповідності до вимог Міжнародного стандарту бухгалтерського обліку 16 «Основні засоби» ВАТ «Тернопільобленерго» вважає за необхідне здійснити переоцінку основних засобів станом на 31.12.2018 р. та на 31.12.2019 р. (з можливістю проведення тестування на знецінення активів на кінець поточного року).

Детальніше...
Energy Online