ВАТ «Тернопільобленерго» пропонує онлайн-сервіс для споживачів - юридичних осіб «Персональний кабінет»

Юридичні споживачі електроенергії Тернопільщини відтепер мають можливість самостійно управляти своїми особовими рахунками. Тепер, не виходячи з офісу або дому, кожен споживач електроенергії може внести показники приладів обліку, отримати рахунки на оплату, звірити стан розрахунків за послуги електропостачання та отримати відповідь на поставлені питання.
 Сервіс «Персональний кабінет» - це зручність та комфорт для споживачів.
Щоб в повному обсязі скористатися новими можливостями та послугами необхідно лише зареєструватися на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» в «Персональному кабінеті» або за посиланням: http://my.toe.com.ua. На головній сторінці розміщене пряме посилання на сервіс «Персональний кабінет».
Для проведення дистанційних розрахунків споживач повинен укласти додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії, звернувшись в розрахункову групу району електричних мереж.
Інструкція щодо реєстрації  та користування онлайн-сервісом «Персональний кабінет» розміщена на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго».

Шановний споживачу!

ВАТ “Тернопільобленерго” висловлює Вам подяку, що протягом минулого року користувалися послугами нашого підприємства, та вважає своїм обов’язком згідно з постановою НКРЕКП від 30.03.2017р. № 464 довести до Вашого відома інформацію, а саме:

Детальніше...

Умови приєднання електроустановок до мереж

У 34 номері газети від 17.02.2018 р. «Урядовий кур’єр» оприлюднена постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №12 від 09 січня 2017 року «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік».
З конкретними розмірами ставок плати за стандартне приєднання електроустановок можна ознайомитися на нашому сайті в розділі «Умови приєднання електроустановок до мереж».

Через складні погодні умови – частина споживачів перебувала без електропостачання

У зв’язку із складними погодніми умовами – сильними снігопадами, на Тернопільщині сьогодні  було знеструмлено понад 150 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ.

Як повідомив заступник головного інженера з розподільчих мереж  ВАТ “Тернопільобленерго”, Роман Дорош, на ранок 9 лютого без електропостачання перебували 25 населених пунктів області

Найбільше споживачів було знеструмелно у Заліщицькому районі – 9 населених пунктів та у Борщівському – 8 населених пунтків. У Козівському і Кременецькому районах без електропостачання перебували по 4 населених пункти.

Станом на 10 годину 9 лютого залишилося знеструмленими 20 населених пунктів, 115 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ та 8 електроліній напругою 10кВ.

Енергетики нагадують, що у разі пошкодження ліній електропередач не можна наближатися до обірваних дротів ближче, ніж на 8 метрів і не намагатися усунути проблему самостійно.

Наразі аварійні бригади ВАТ “Тернопільобленерго” продовжують відновні роботи на різних об'єктах області.


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг