До уваги споживачів електроенергії!

ВАТ“Тернопільобленерго” повідомляє  Вас, що з 11 червня 2017 року набув чинності  Закон України “Про ринок електричної енергії”, який докорінно змінить принципи функціонування ринку постачання електроенергії.
      З грудня 2018 року послуга з електропостачання повинна бути поділена на розподіл електроенергії та на постачання. Для забезпечення вимог Закону в області створено нового енергопостачальника - ТОВ“Тернопільелектропостач”, який з грудня 2018 року буде постачати електроенергію всім споживачам, які на цей момент не оберуть собі іншого електропостачальника.
      Основною метою функціонування ТОВ“Тернопільелектропостач” є надання універсальної послуги, а саме - постачання електроенергії населенню та малим непобутовим споживачам (суб‘єктам малого підприємництва, електроустановки яких приєднані до системи розподілу електричної енергії номінальною напругою не більше 1 кіловольта та які купують електричну енергію для власного споживання).
      Функції із розподілу електроенергії залишаються основним видом діяльності ВАТ“Тернопільобленерго” .
       Особливо звертаємо увагу підприємств та організацій, які повністю або частково фінансуються із бюджетів всіх рівнів і задіяні у процедурі тендерних закупівель електричної енергії. Таким споживачам необхідно переглянути та спланувати план закупівлі електричної енергії окремо на період грудня місяця 2018 року та окремо на 2019 рік.
      ВАТ“Тернопільобленерго” та ТОВ“Тернопільелектропостач”, завдяки відповідним заходам зроблять все для мінімізації тих незручностей, що будуть пов‘язані із необхідністю переукладання договорів.
      ТОВ“Тернопільелектропостач” може здійснювати постачання електроенергії як звичайний постачальник за вільними цінами, так і як постачальник універсальних послуг.
      У випадку, коли Ваша організація не планує обирати іншого електропостачальника, просимо заповнити заяву-приєднання, яка розміщена на офіційному сайті  www.tepo.com.ua або через відповідне посилання в персональному кабінеті споживача в системі он-лайн розрахунків на сайті ВАТ“Тернопільобленерго”  та в термін до 1 листопада 2018 року надати в розрахункові групи ТОВ“Тернопільелектропостач” .
      У разі неукладення споживачем договору про постачання електричної енергії з постачальником за вибором споживача або  з ТОВ“Тернопільелектропостач” як з постачальником універсальної послуги до 1.12.2018 р. електропостачання такому споживачу може  бути припинено згідно вимог Закону України “Про ринок електричної енергії” і Правил роздрібного ринку електроенергії.

 

З повагою      -  ВАТ“Тернопільобленерго”,
                          ТОВ“Тернопільелектропостач”                                

За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося майже 300 споживачів

Протягом шести місяців 2018 року за інформаційними довідками та консультаціями в енергетичну компанію звернулись 180 споживачів.
Крім того, через єдину електронну скриньку для прийому електронних звернень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на протязі 6 місяців 2018  року оперативно, в термін 1-2 дні, надано відповіді та роз’яснення 76 абонентам ВАТ “Тернопільобленерго”.
“Найбільше споживачів цікавить питання розрахунків за спожиту електричну енергію, застосування тарифів та надання пільг – 45 звернень, – говорить начальник Інформаційно-консультаційного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Тетяна Гудошник. – Нагадаємо, що питання надання пільг і субсидій вирішується в районних управліннях праці  та соціального захисту населення”.

Детальніше...

До відома споживачів електричної енергії!

Відповідно до розділу 13 п.6.2 «Кодексу комерційного обліку електричної енергії», який затверджений постановою НКРЕКП № 311 від 14.03.2018р. та набув чинності з 19.04.2018р. змінилися терміни надання показів електролічильників побутовими споживачами.
Відтепер побутові споживачі Товариства зобов’язані щомісяця, станом на 1 число місяця, знімати фактичні показники лічильника електричної енергії та подавати їх у ВАТ «Тернопільобленерго» не пізніше 4 числа місяця, наступного за розрахунковим, шляхом повідомлення по телефону Кол-центру 0-800-50-90-40 або через свій «особистий кабінет» https://my.toe.com.ua на сайті ВАТ «Тернопільобленерго» www.toe.com.ua, або через особисте звернення до ВАТ «Тернопільобленерго».
Отже, показники спожитої електроенергії за липень слід повідомити не пізніше  4 серпня включно.
У разі заборгованості за спожиту електричну енергію відповідно до умов договору, постачальник електричної енергії припиняє її постачання за умови попередження споживача не пізніше ніж за 10 робочих днів до дня відключення. Витрати на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки споживача (повторне підключення електроустановки) відшкодовуються споживачем після оплати заборгованості за спожиту електричну енергію.
Детальніше про способи подачі показників електролічильника можна дізнатися на веб-сайті ВАТ «Тернопільобленерго».
(https://drive.google.com/file/d/0B9fYG2inyVb_azVEV0RUMExqbHM/view).

ВАТ «Тернопільобленерго» впроваджує нову систему розрахунків за послугу електропостачання - за допомогою рахунків (повідомлень)

З 1 серпня цього року ВАТ «Тернопільобленерго» переходить на нову систему розрахунків за послугу електропостачання – за допомогою рахунків (повідомлень), які щомісяця будуть доставлятися споживачам. У них буде вказуватися сума до сплати за звітний період, наявність заборгованості чи передплати тощо.
Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312 п. 4.5 споживач, який купує електричну енергію відповідно до умов договору в електропостачальника, здійснює оплату за виставленим електропостачальником рахунком.

Детальніше...

Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг