Про проведення відкритого обговорення
проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії
ВАТ «Тернопільобленерго» на 2019 рік

 

На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»; керуючись постановою НКРЕКП №1175  від 05.10.2018р. «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії», затвердженої на засіданні НКРЕКП у формі відкритого слухання та іншими нормативно-правовими та законодавчими актами,  ВАТ «Тернопільобленерго» оприлюднює  проект тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік.
Пропозиції та зауваження до Проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 15 жовтня 2018 року (включно):
- у письмовому вигляді на адресу: ВАТ «Тернопільобленерго», вул.Енергетична, 2, м.Тернопіль, 46010
- електронним листом на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пропозиції та зауваження до проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.
Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.
Дата відкритого обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік – 16 жовтня 2018 року об 11:00 год. за адресою: м. Тернопіль, вул.Енергетична, 2.
Результати засідання будуть оформлені протоколом  та оприлюднені на офіційному веб-сайті ВАТ «Тернопільобленерго».

Персональний кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для споживачів

Користувачі

Державне соціальне страхування