Споживачі, які мають намір проводити розрахунок за спожиту електричну енергію за  тарифами   диференційованими за періодами часу, у тому числі за годинами доби, мають бути забезпечені відповідними багатотарифними або інтервальними  (погодинними) лічильниками електричної енергії.  Ознайомитись із правилами надання даної послуги споживач має змогу на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго».

Послідовність дій при наданні тимчасової послуги:

  • Споживач із заявою на програмування засобів комерційного обліку (встановленого зразка) звертається  у ВАТ «Тернопільобленерго».

Споживач має право самостійно придбати лічильник, який відповідає вимогам Кодексу комерційного обліку, Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та іншим нормативно-правовим актам , що містять вимоги до таких засобів вимірювальної техніки. Під час купівлі лічильників споживач повинен керуватись рекомендаціями Компанії щодо  їх технічних характеристик, що оприлюднені на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго»
До заяви необхідно надати:

  • копію заяви приєднання до договору споживача  про надання послуг з розподілу електричної енергії;
  • копію паспорта точки розподілу;
  • паспорт електролічильника.
  • ВАТ «Тернопільобленерго», як постачальник послуг комерційного обліку, проводить параметризацію (перевірку параметризації) приладу обліку, наданого споживачем та/або РЕМ, та оформляє протокол параметризації.      
  • Після отримання протоколу параметризації приладу обліку, споживач  звертається у відповідний район електромереж (РЕМ) для організації виконання робіт по його  встановленню або заміни . По закінченню виконання робіт по заміні (встановленню) приладу обліку складається акт.

4. Споживач із відповідним пакетом документів, а саме:    

  • протоколом параметризації приладу обліку;
  • актом заміни (встановлення) приладу обліку;
  • копією заяви приєднання до договору споживача  про надання послуг з   розподілу електричної енергії, звертається у районний центр обслуговування клієнтів для укладання договору про постачання електроенергії на основі вибраної комерційної пропозиції.

Заява про перехід на розрахунки за спожиту електричну енергію за тарифами, диференційованими за періодами часу

Персональний кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для споживачів

Користувачі

Державне соціальне страхування