Інвестиційна політика

З плином часу, замість кількох електричних лампочок, в кожній домівці з’являються найрізноманітніші сучасні потужні побутові електроприлади, які окрім відповідної потужності, вимагають належних параметрів якості електричної енергії.

Оскільки надання послуг з електропостачання населення є одним із основних напрямків роботи ВАТ “Тернопільобленерго”, на сьогодні для енергетиків нашого краю  питання надійного і якісного електропостачання споживачів не втрачає актуальності.

Зазвичай, покращення електропостачання із заміною, реконструкцією чи технічним переоснащенням електромережевих об’єктів — ліній електропередавання всіх класів напруги, живильних трансформаторних підстанцій напругою 110/35/10, 110/10 і 35/10 кВ,  трансформаторних пунктів напругою 0,4/10 кВ, які подають напругу до кожного зі споживачів потребує значних капіталовкладень.

Такі кошти, у відповідності до чинних державних нормативно-правових актів  вкладаються у згадані заходи за щорічними інвестиційними  програмами розвитку електричних мереж ВАТ “Тернопільобленерго”.

На жаль, навіть такі значні обсяги капіталовкладень, що можуть спрямовуватися в області на оновлення електромереж, є недостатніми. Адже через незадовільний технічний стан електричних мереж, які вичерпали свій ресурс, можуть траплятися перебої в енергозабезпеченні.

Аварійні ситуації можливі також через низьку пропускну здатність мереж, надто довгі повітряні електролінії, неможливість перезаживлення мереж у ремонтних та аварійних режимах тощо. Зважаючи на ріст навантаження, передати потужність довгими лініями електропередач зі збереженням відповідної якості електроенергії неможливо. Для цього енергетики скорочують протяжність повітряних ліній шляхом їх поділу та заживлення до додаткових трансформаторних підстанцій, так званих розвантажувальних.

Основні напрямки капіталовкладень:

- модернізацію та оновлення розподільчих мереж;

- вдосконалення обліку електроенергії;

- модернізацію транспортних засобів;

- впровадження і розвиток інформаційних технологій, а також новітніх комунікаційних і телекомунікаційних систем;

- розвиток та автоматизацію диспетчерсько-технологічного керування тощо.

 

 

Табличний варіант інвестиційної програми ВАТ “Тернопільобленерго” на 2015 р. (Скачати)

Табличний варіант інвестиційної програми ВАТ “Тернопільобленерго” на 2016 р. (Скачати)

Табличний варіант інвестиційної програми ВАТ “Тернопільобленерго” на 2017 р. (Скачати)

Заходи інвестиційної програми на 2018 р. (Скачати)

Інформація по інвестиційній програмі за 12 місяців 2014 року (Скачати)

Інформація по інвестиційній програмі за 12 місяців 2015 року (Скачати)

Звіт по інвестиційній програмі за 12 місяців 2016 року (Скачати)

Інформація по інвестиційній програмі за 3 місяці 2017 року (Скачати)

У зв’язку із виробничою необхідністю ВАТ “Тернопільобленерго” оприлюднює зміни до інвестиційної програми на 2016 рік. Зауваження та пропозиції щодо цих змін просимо надавати на телефон 23-95-95 та електронні скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ua

Зміни до інвестиційної програми на 2017 рік (Скачати)

Інформація по інвестиційній програмі за 9 місяців 2017 року (Скачати)

Виконання цих та інших технічних заходів дозволяє нормалізувати показники напруги у споживачів. Поступово реалізовуючи намічене, ВАТ “Тернопільобленерго” досягне своєї мети – надання якісних послуг з електропостачання.


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг