Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) створений у ВАТ “Тернопільобленерго”., згідно Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України №299 від 12.03.2009р., для формування між суб’єктами електроенергетики та споживачами електричної енергії прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії, підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії.
ІКЦ є загальнодоступним центром для юридичних, фізичних осіб-підприємців та населення, які є споживачами електричної енергії або мають намір стати споживачами та зверталися за консультацією, отриманням інформації або для розв’язання суперечних питань, які виникли між енергопостачальною компанією та заявниками.
ІКЦ безкоштовно надає як письмові так і усні консультації.
Довідки і консультації надаються заявникам відразу. А по вирішенню спірних питань, які вимагають втручання керівників структурних підрозділів, працівники ІКЦ самі повідомляють абонентів про прийняті рішення.
Усі суперечні питання вирішуються разом з головним інженером енергопостачальної компанії та його заступниками, директором енергозбуту, керівниками районів електричних мереж, начальниками зацікавлених структурних підрозділів.
Споживачам надаються роз’яснення з посиланням на Закони України та нормативні акти директивних та контролюючих органів.
В компетенції ІКЦ знаходяться наступні питання.

Консультації можна отримати:

Графік роботи:

Пн – Чт з 8:00 до 17:00
Пт – з 8: 00 до 16: 00

Дістатись можна рейсовими маршрутними автобусами № 14, 16, 19, 20, 22, 28 або тролейбусами - № 3, 5, 8, 9, 10.